Program / Rezervace

Út 12.2.

Andrei Senkevich (BY), Emozpěv

20:00
[Koncert]

Křehký běloruský písničkář zahraje na svém turné i v Česku, a spolu s ním neméně něžná formace z Prahy. 

ANDREI SENKEVICH
- singer-songwriter and musician from Minsk, Belarus. Plays indie folk and instrumental music in several languages.

#TimelessTour is continuation of world tour. In February 2015 debut album "Мечтатели серых улиц" (“Grey streets Dreamers") was released. In April 2016 was released single “СВЕТ” ("LIGHT'), in April 2018 - single “Як быццам сон” (“Like a dream”). The presentation of the program have already been held in Belarus, Russia, Poland, Lithuania, Estonia, Latvia, Ukraine, Moldova, Italy, Switzerland, Iceland, Austria, The Netherlands, Luxembourg and Germany. The project is constantly expanding its geography and is now working on the next multilingual record in 7 languages.

These are songs about the roads and the distances, love and sincerity, dreams and changes. Every song is not just a story or a tale, it's a cry of soul and a call to action or at least thoughts about it.

Spotify: https://goo.gl/2qCEYa.
Itunes: https://goo.gl/Nvbg1S.

https://www.facebook.com/senkevichmusic
https://soundcloud.com/senkevichmusic
http://www.youtube.com/user/SenkevichMusic
http://instagram.com/senkevichmusic

---

e m o z p ě v

emozpěv je kapela. Hudební základy mají kdesi v české písničce, ale nečekejte přílišnou alternativu ani rádiový střední proud. Naopak, připravte se na syrový a dravý indie rock s melancholickým nádechem nejen v textech, ale i v celkovém provedení. To dělá z emozpěvu jednu z nejnápaditějších skupin, kterou lze v Čechách potkat. Emozpěv má za sebou dynamický vývoj od sólového písničkáře přes duo, trio, kvartet až po plnou kapelní sestavu. Na kontě mají již dvě desky. Z první eponymní zabodoval na jaře 2014 v hitparádě Velká Sedma na Rádiu 1 singl Svár. Druhou desku s názvem Hebké bolesti produkoval Boris Carloff a na podzim 2016 vyšla na labelu Tranzitor v distribuci firmy Supraphon. Druhá deska se setkala se širším ohlasem a například hudební magazín Headliner jí charakterizoval jako jednu z nejvyzrálejších indiefolkových nahrávek z poslední doby. Krátce po vydání Hebkých bolestí se k autorské dvojici ve složení Ondřej Vratislav Vyšehradský a Martin Drahoňovský přidali kytarista Dalibor Hrubeš, klávesista Matěj Porteš a naposledy bubeník Vítězslav Patočka. Kapela v roce 2019 vydá nové EP.

https://emozpev.cz
https://emozpev.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/emozpev
https://instagram.com/emozpev/
https://www.youtube.com/user/emozpev

Možnost rezervace:

Rezervované vstupenky lze vyzvednout pouze v Kaštanu, nejpozději 30 minut před začátkem představení.
Rezervace, které nebudou v této době vyzvednuty, přecházejí automaticky do prodeje - není tudíž potřeba je třeba telefonicky rušit.
V případě vyčerpání rezervací je nejsnazší způsob přijít v den představení včas. Nebo využít předprodej. 

Rezervace byly vyčerpány, využijte prosím možnost zakoupení vstupenek na místě nebo v předprodeji.

Kompletní program